🗺 Gdzie?
BOK Bieruń

🗓 Kiedy?
8 marca 2024 18:00 - 20:00

Od Bacha po AC/DC czyli o muzyce na wesoło

Drogie Panie, drodzy panowie!

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy Was na prawdziwą muzyczną ucztę, podaną w taki sposób, że na pewno się jej nie oprzecie!

Te brawurowe Muzyczno-Kabaretowe Adam Snopek Show przy fortepianie z aktywnym udziałem publiczności przy największych przebojach muzyki rozrywkowej i klasycznej rozgrzeje każdą publiczność. Show doprawione będzie niebanalnym poczuciem humoru i niezwykłą energią pianisty oraz okraszone będzie nieznanymi anegdotami z życia znanych artystów, muzycznymi quizami, wspólną rozśpiewką oraz niezliczoną ilością zaskakujących zwrotów akcji. Tego po prostu nie można przegapić.

Kim jest Adam Snopek?

Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. W spektaklu „Skazany na Bluesa” w reż. Arkadiusza Jakubika wciela się w postać Bergera. Uczestnik największych festiwali kabaretowych, m.in. 24. Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Czynny muzyk sesyjny, koncertujący w Polsce i za granicą.

Zapraszamy 8 marca 2024 r. o godz. 18.00 do DK "Gama"/ Bieruń, Chemików 39a

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w KT "Jutrzenka" oraz na www.biletyna.pl Adam Snopek - show przy fortepianie - Bieruń Dom Kultury "Gama", 8 marca | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl