🗺 Gdzie?

🗓 Kiedy?
11 marca 2024 18:00 - 20:00

11 marca 2024
W dniu 11 marca Bieruński Ośrodek Kultury organizuje miejskie eliminacje do konkursu recytatorskiego Mały OKR 2023 organizowanego przez Instytut Korfantego.
Do udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z klas I - VIII.

KATEGORIE:
  • Turniej recytatorski klas I-III - recytacja 1 utworu poetyckiego
  • Turniej recytatorski klas IV-VI - recytacja 1 utworu poetyckiego oraz fragment prozy
  • Turniej recytatorski klas VII-VIII - recytacja 1 utworu poetyckiego oraz fragment prozy
  • Turniej WYWIEDZIONE ZE SŁOWA klasy IV-VI - repertuar dowolny
  • Turniej WYWIEDZIONE ZE SŁOWA klasy VII-VIII - repertuar dowolny
  • Turniej poezji śpiewanej klas VII-VIII - solowe wykonanie dwóch utworów śpiewanych i jednego utworu recytowanegoSZCZEGÓŁY W REGULAMINIE NA DOLE STRONY

Na zgłoszenia czekamy do 6 marca. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: bok@bok.bierun.pl lub osobiście w obiektach Bieruńskiego Ośrodka Kultury.
Przesłuchania przy niezależnym jury odbędą się w KT Jutrzenka 11 marca.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Poniżej dostępny regulamin wraz z kartą zgłoszenia.