Herb ImielinMiejskie Centrum Kultury w Imielinie zaprasza, jak co roku, do udziału w konkursach świątecznych. Jednym z nich jest konkurs organizowany przez Miejską Bibliotekę, na wykonanie Anioła Bożonarodzeniowego. Technika wykonania anioła jest dowolna, jednak musi on być przestrzenny. Termin oddania prac mija 17 grudnia, wtedy to należy je złożyć w imielińskiej bibliotece. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną tuż przed świętami, 21 grudnia. Konkurs adresowany jest dla dzieci i młodzieży z całego Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, który można przeczytać na stronie MCK Imielin: Zapraszamy do udziału w tradycyjnych konkursach świątecznych! - Wiadomości - mck.imielin.pl.