W PBP w Lędzinach otrzymasz dostęp do darmowych kodów do platform z ogromnym wyborem ebooków, audiobooków oraz podcastów - Legimi, EmpikGo oraz Ibuk LIBRA. Warunek? Zapisz się do naszej biblioteki!

Od 1 lipca 2022 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków oraz audiobooków w serwisie Legimi, oferującym przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów). Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach Kindle, PocketBook, InkBook, Onyx.

Aby otrzymać dostęp do Legimi wykonaj następujące kroki:

- pobierz kod w naszej bibliotece (zadzwoń, napisz na: wypozyczalnia@biblioteka.powiat.pl lub przyjdź!)

- wejdź na stronę www.legimi.pl/bs_katowice/

- wprowadź otrzymany kod

- załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz

- czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

Liczba kodów do Legimi każdego miesiąca jest ograniczona - kto pierwszy ten lepszy! :)

ibuk libra

Od 4 sierpnia dysponujemy także licencją do kodów w platformie IBUK libra - ponad 3500 tysiąca ebooków, większość przeznaczona dla studentów i pracowników naukowych (prawo, medycyna, nauki społeczne, ekonomiczne, humanistyczne, techniczne). Publikacje z zakresu literatury pięknej, iteratury faktu, dla dzieci i młodzieży, poradniki i słowniki).

Ścieżka dostępu do IBUK Libra:

- adres do logowania https://libra.ibuk.pl

- zarejestruj się (podaj e-mail i hasło)

- Wprowadź PIN

- Kod PIN: ______________________

- otwórz w myIbuk: zaznacz tekst, wprowadź zakładki, notatki, generuj bibliografię, korzystaj z encyklopedii i słownika

ZACHĘCAMY - NAPRAWDĘ WARTO!