Uwaga Konkurs!!!

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lędzinach zaprasza do udziału w Konkursie plastycznym "Pocztówka z powiatu" na zobrazowanie ciekawego miejsca w Powiecie Bieruńsko-Lędzińskim.

Masz talent plastyczny i kochasz swój region? Weź udział w konkursie plastycznym na „Pocztówkę z powiatu” i pokaż wszystkim, jak piękne są tu historia, kultura i krajobraz! W konkursie oceniane będą samodzielność, kreatywność i pomysłowość w ujęciu tematu. Prace w formacie A4 lub A3 wykonane dowolną techniką (wyłącznie formy płaskie) należy dostarczyć osobiście lub drogą pocztową do 30 czerwca 2023 r. do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lędzinach, ul. Lędzińska 24.

Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zwycięskie prace zostaną wydane w formie kart pocztowych upamiętniających 25-lecie Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego.

Rozdanie nagród nastąpi na uroczystej Gali z okazji 25-lecia utworzenia Powiatu-9.09.2023 r.

Nie czekaj, weź pędzel do ręki i wyraź swoją miłość do Małej Ojczyzny!

Konkurs kierowany jest do dzieci i dorosłych mieszkańców gmin Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego.

Poniżej regulamin konkursu - prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Regulamin Konkursu Plastycznego Pocztówka z powiatu