W środę 24.04.2024 odbyły się kolejne warsztaty z językiem angielskim dla najmłodszych.

Tym razem warsztaty były poświęcone tematyce morskiej. Dzieci towarzyszyły w lekturze książki Shark in the Park i same musiały odszukać rekina w Bibliotece!

Wspólne czytanie książek, tańce z pokazywaniem, szukanie morskich stworzeń w niebieskim piasku oraz prace plastyczne i ...matematyczne dostarczyły nam dużo dobrej zabawy.

Teraz już żadne jellyfish, octopus, whale, seahorse czy starfish nie są nam obce.

Dzieciaki w zakresie poszukiwań, jak i poznawania nowego słownictwa spisały się na medal!

Dziękujemy Pani Dagmarze za poprowadzenie zajęć, dziaciakom za aktywne w nich uczestnictwo, a rodzicom za umożliwienie im przybycia do PBP.

I zapraszamy po angielskie książeczki do Biblioteki lub AMI Bookshop.

See you