27 października w naszej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z Moniką A. Oleksą. Spotkanie organizowane było we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Lędzinach.

Było bardzo klimatycznie - nastrój iście literacki, z akcentem jesiennym. :) Autorka podzieliła się ze zgromadzonymi różnymi przemyśleniami, zarówno prywatnymi jak i literackimi. Na spotkaniu można było obejrzeć zeszyty
(w kwiatowe wzory, tylko w takich Autorka tworzy) z rękopisami Pani Oleksy. Każdą swoją książkę pisarka zaczyna tworzyć w zeszytach, z piórem w ręku. Komputerowy zapis tworzy dopiero wtedy, gdy gotową już treść należy wysłać do wydawnictwa.

Był słodki poczęstunek - nawet tort, upieczony przez Panią Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Lędzinach, Joannę Wicik - oraz pyszna kawa.

Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu.  Zapraszamy na kolejne! :)