Skorzystaj z darmowych kursów dla dzieci i dorosłych! Pobierz kod w naszej bibliotece i podnoś swoje kompetencje językowe do 1.12.2023 - dopiero wtedy kod dostępu wygaśnie.

Udostępniamy naszym czytelnikom kody dostępu do platform LERNI (poziom A1-B2) oraz Funenglish (przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 7-14). Każdy wydany kod do LERNI umożliwia dostęp do WSZYSTKICH kursów językowych dostępnych na platformie. Można skorzystać z ponad 100 multimedialnych lekcji z wieloma modułami.

Funenglish to ponad 2 tysiące ćwiczeń w formie multimedialnego podręcznika dla dzieci.  Można skorzystać także ze słownika obrazkowego.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wypożyczalnią: 32 70 80 318, mailowo: wypozyczalnia@biblioteka.powiat.pl lub zachęcamy do wizyty na miejscu.