🗺 Gdzie?
DK Sokolnia Imielin

🗓 Kiedy?
10 maja 2022 17:00 - 19:00

herb ImielinDom Kultury Sokolnia w Imielinie zaprasza na spotkanie autorskie z Antonim Piechniczkiem "Tego nie wie nikt".

"Skromny, pracowity, nie szukający poklasku, sympatyczny i ciepły – tak w skrócie można opisać Antoniego Piechniczka, który w roku 1982 na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej, rozgrywanych w Hiszpanii, jako selekcjoner doprowadził naszą reprezentacyjną drużynę do III miejsca. Z tamtego okresu słynna stała się piosenka Bohdana Łazuki „Entliczek-pentliczek, co zrobi Piechniczek”, która na stałe weszła do kanonu polskiej pop-kultury, a także życia codziennego. O kulisach wydarzenia z ’82 oraz o swoim życiu prywatnym i zawodowym, pan Antoni chętnie opowie w czasie wyjątkowego spotkania. Zapraszamy nie tylko fanów piłki nożnej ale i tych, którzy pamiętają Mundial Espana 82."

Zachęcamy do udziału!

Źródło tekstu